Başkan Özdemir: Engelleri birliktelikle aşacağız

Başkan Özdemir: Engelleri birliktelikle aşacağız

Vakıf Katılım

CHP Bursa İl Başkanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle Kültürpark Özgen Çay Bahçesi’nde geleneksel bayramlaşma programı gerçekleştirdi.

Arife günü düzenlenen etkinliğe Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa Milletvekilleri Orhan Sarıbal ve Hasan Öztürk, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Harmancık Belediye Başkanı Haşim Ali Arıkan, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş kadın kolları, gençlik kollarının yanı sıra esnaf oda başkanları, muhtarlar, mahalle temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Nilüfer Belediye Başkanı Özdemir, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada birlikteliğin önemine vurgu yaparak, “Uzun zamandır görmediğimiz kalabalıklarla birlikteyiz. İktidar olmak biraz da böyle bir şey. İktidar olmanın, yönetmenin duygusu, kendi arkadaşlarının ve yoldaşlarının karar verme süreçlerinde yer almanın duygusu bambaşka bir şey. Artık sorunlara çok daha hızlı çözümler üretiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yereldeki başarının geneli etkileyeceğinin iktidarın da farkında olduğuna dikkat çeken Başkan Özdemir, “İşte tam da bu yüzden, bizim başarılı olmamamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Bizim yoldaşlarımız 12 Eylül zindanlarını aşmış, önlerine konulan her türlü engeli bertaraf etmişlerdir. Biz de aynı şekilde, bu engelleri aşacağız” dedi.

  Hibya Haber Ajansı